top of page
manifesto-scaled.jpg

Ürünlerimiz

İthal edilen birçok yüksek teknoloji ürünü cihazların kritik parçalarından olan elektron tabancaları ile radarlar, TV/ radyo vericileri ve haberleşme sistemlerinde kullanılan şerit dolaştırıcılar, TÜBİTAK tarafından desteklenen 1501 ve 1507 projlerimiz kapsamında, tamamen yerli ve özgün tasarımlar ile firmamız tarafından geliştirilmektedir.

DGET2.png

Düşük Gerilim Elektron Tabancası-DGET

DGET ile elektron demeti ile buharlaştırma sistemlerinin ana bir birleşeni Türk Sanayisinin hizmetine sunulmuştur. 0-10keV gerilim ve 0-500mA akım aralığında çalışacak DGET’in ürününüze özel tasarımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Orta Gerilim Elektron Tabancası- OGET

OGET ile Elektron Demet Kaynağı (EDK) ve X-Işını üreten cihazlarda anahtar teslim bir ürün olarak kullanılabilecektir. 0-60keV gerilim ve 0-10mA akım aralığında çalışacak olan OGET’in ürününüze özel tasarımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

PastedGraphic-1.png
PastedGraphic-2 (3).png

Yüksek Gerilim Elektron Tabancası- YGET

YGET ile Elektron Demet Kaynağı (EDK), X-Işını üreten cihazlar ve Geçirimli Elektron Mikroskopu (TEM) gibi cihazlarda anahtar teslim bir ürün olarak kullanılabilecektir. 0-150kV gerilim ve 0-25mA akım aralığında çalışacak YGET’in ürününüze özel tasarımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Geniş Band Yüksek İletim Şerit Dolaştırıcı- GBYI

GBYI, S Bandında yer alan ürünümüz 2-4 GHz arası frekanslarda ve 35W ortalama güç ile yüksek (%90) radyo frekans (RF) iletimi sağlayacak şekilde geliştirilmektedir. 5G baz istasyonları, askeri ve sivil telsizlerde kullanımı uygun olan cihazımız hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

2-4Ghz-1.png
3-4GHz.png

Orta Band Maksimum İletim Şerit Dolaştırıcı- OBMI

OBMI, S Bandında yer alan ürünümüz 3-4 GHz arası frekanslarda ve 35W ortalama güç ile maksimum (%95) RF iletimi sağlayacak şekilde geliştirilmektedir. 5G baz istasyonları uydu haberleşmelerinde düşük güçlerde maksimum iletim sağlayan cihazımız hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page