top of page
manifesto-scaled.jpg

Dalga Kılavuzu

Dalga kılavuzları, yüksek izolasyonla yüksek gücü idare edebilen düşük kayıplı RF iletim hatlarıdır. Dalga kılavuzu bileşenleri, yalnızca koaksiyel kablolarla mümkün olmayan, düşük kayıp özellikleri gerektiren RF, mikrodalga ve milimetre dalga iletişimleri için yaygın olarak kullanılır. Ayrıca yüksek güç taşıyabilmeleri nedeniyle radar sistemi tasarımlarında, düşük kayıp ve faz doğruluğu için anten besleme ağlarında ve test laboratuvarlarında kullanılır.
RF, mikrodalga ve milimetre dalga uygulamalarına yönelik dalga kılavuzu envanterimiz şunları içerir: dalga kılavuzu koaksiyel adaptörleri, dalga kılavuzu bükümleri, dalga kılavuzu bölümleri, dalga kılavuzu sonlandırmaları, dalga kılavuzu geçişleri. ETAŞ dalga kılavuzları, 0,32 GHz'den 330 GHz'e kadar frekansları kapsayan dalga kılavuzu ürününün türüne bağlı olarak WR-2300'den WR-3'e kadar standart boyutlarda mevcuttur.

DGET2.png

Düşük Gerilim Elektron Tabancası-DGET

DGET ile elektron demeti ile buharlaştırma sistemlerinin ana bir birleşeni Türk Sanayisinin hizmetine sunulmuştur. 0-10keV gerilim ve 0-500mA akım aralığında çalışacak DGET’in ürününüze özel tasarımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Orta Gerilim Elektron Tabancası- OGET

OGET ile Elektron Demet Kaynağı (EDK) ve X-Işını üreten cihazlarda anahtar teslim bir ürün olarak kullanılabilecektir. 0-60keV gerilim ve 0-10mA akım aralığında çalışacak olan OGET’in ürününüze özel tasarımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

PastedGraphic-1.png
PastedGraphic-2 (3).png

Yüksek Gerilim Elektron Tabancası- YGET

YGET ile Elektron Demet Kaynağı (EDK), X-Işını üreten cihazlar ve Geçirimli Elektron Mikroskopu (TEM) gibi cihazlarda anahtar teslim bir ürün olarak kullanılabilecektir. 0-150kV gerilim ve 0-25mA akım aralığında çalışacak YGET’in ürününüze özel tasarımları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page